دیجیتال اسکرین

دیجیتال اسکرین، یکی از راهکارهای بسیار موثر در تبلیغات صنعت خرده فروشی است. با استفاده از این ابزار جذاب، می‌توانید به راحتی توجه مشتریان را به خود جلب کنید و با نمایش محتوای جذاب ویدیویی، به راحتی از رقبای خود متمایز شوید. در حقیقت، دیجیتال اسکرین با جذابیت چشم‌گیر خود، می‌تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بسیار قوی در صنعت خرده فروشی عمل کند. در واقع دیجیتال اسکرین جدیدترین نسل وابلرهای تبلیغاتی می‌باشد.

مزایا استفاده از دیجیتال اسکرین

جلب توجه مشتریان

دیجیتال اسکرین به دلیل حرکت دائمی و جذاب نگاه هر بیننده‌ای را جلب می‌کند و همچنین تاثیرگذاری درست در نقطه فروش از مزایا استفاده از آن است.

افزایش فروش

تاثیرگذاری در نقطه تصمیم‌گیری مشتری، نمایش مزایا محصول شما و ارسال پیامی که می‌خواهید، سبب افزایش فروش هر محصولی می‌شود.

تنوع در تبلیغات

برای اعلام تخفیفات ویژه خود در فروشگاه از چه روشی استفاده می‌نمایید؟ مثال‌های بیشماری وجود دارد که افراد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای به تبلیغات سنتی واکنش نشان نمی‌دهند. هم اینک می‌توانید تنها با ارائه یک محتوای خلاقانه تجربه مشتری را بهبود ببخشید.

کاهش هزینه‌های تبلیغات

استفاده از تبلیغات گستره نیازمند هزینه‌های بیشمار خواهد بود، اما هزینه کمپین‌های تبلیغاتی با استفاده از دیجیتال اسکرین بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

image-13-w

حالت‌های نمایشیدیجیتال اسکرین

داخل شلف فروشگاه

 
با نصب و قرارگیری دیجیتال اسکرین داخل شلف‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای توجه مشتریان را به برند خود جلب کنید و همچنین با ارائه داستان برندتان وجه تمایزی متفاوت برای خود خلق کنید.
ds kinder
نمایش ویدیو بر روی زمین فروشگاه

بر روی زمین

 

زمانی که افراد در حال قدم زدن در راهروهای فروشگاه‌های زنجیره‌ای هستند می‌توانید توجه آنان را جلب کرده و همان پیامی که می‌خواهید در ذهنشان ثبت کنید.

0
پروژه
0 +
نظرات مشتریان
0 %
مشتریان راضی

ما بسیارعلاقه مندبه

کارمان هستیم

 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان وب و گرافیک هیولای وردپرس است.

  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی
  • صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک
  • بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان

شما آماده‌اید؟

شروع یک پروژه جدید

در انتظار چه هستید؟

بیایید راجب کار صحبت کنیم